Strój kąpielowy do opalania

Jaki strój do opalania?

Jeśli jesteś miłośniczką kąpieli słonecznych, przedkładasz wygodę leżaka nad harce w wodzie, a do tego możesz pochwalić się zgrabną sylwetką, optymalnym wyborem dla Ciebie będzie klasyczne bikini. Stroje kąpielowe dwuczęściowe to najlepsze rozwiązanie, jeśli lubisz się opalać i jednocześnie nie masz zbyt wielu kompleksów na punkcie swojego ciała.

Ostatecznie stroje kąpielowe dwuczęściowe nie są produktem stworzonym wyłącznie dla młodych, szczupłych dziewcząt o zadziwiająco długich i niesamowicie zgrabnych nogach oraz jędrnych piersiach. Z tego typu kostiumów, z równym powodzeniem mogą korzystać kobiety o nieco bardziej korpulentnych kształtach, również te o niewysokim wzroście czy mniejszych piersiach. Wystarczy tylko znaleźć strój dopasowany do kształtu własnej figury. Obecnie w sprzedaży znajdziesz setki modeli strojów kąpielowych w wielu różnych fasonach. Jeśli masz mniejsze piersi, możesz sięgnąć po kostium push up. Jeśli masz krótkie nogi, wybierasz kostium z wysoko wyciętym dołem, który pomoże w ich optycznym wydłużeniu. Jeśli wstydzisz się lekko odstającego brzuszka, sięgasz po współcześnie bardzo modne bikini, którego góra przypomina klasyczną koszulkę.

Jak widzisz współczesne stroje kąpielowe dwuczęściowe to mnóstwo możliwości i duże pole do popisu dla każdej kobiety, której zależy na uzyskaniu naturalnej opalenizny. Nic bowiem nie zastąpi bikini, jeśli chodzi o opalanie się. Niestety stroje jednoczęściowe zupełnie się do tego nie nadają. Zwyczajnie zakrywają zbyt dużą powierzchnię ciała i tak po prawdzie najlepiej sprawdzają się w wodzie, a nie na plaży.