Wózek dziecięcy 3w1

Wózek dziecięcy na co dzień

Jesteś młodą mamą. Spędzasz cały swój czas na opiekę nad dzieckiem. Każdą wolną chwilę poświęcasz na zabawę z nim, tęsknisz kiedy jesteście osobno.

Jeśli czasem myślisz, że nie masz już czasu dla siebie, nie ma w tym nic złego. Szczęśliwa i zadbana mama, to szczęśliwe dziecko. Dlatego nie martw się jeśli twoje ulubione spodnie są o jakieś dwa rozmiary za małe, a twoja ostatnia wizyta u fryzjera odbyła się chyba jeszcze przed ciążą. Pomyśl lepiej jak to zmienić. Bądź aktywna i nie rezygnuj ze swoich ulubionych czynności.

Zadbaj o siebie razem z maluchem.

Możesz przecież codziennie biegać po parku pchając przed sobą wózek dziecięcy. Kiedy twoja pociecha pójdzie wreszcie spać, nie pędź by posprzątać łazienkę.

Włącz cichutko jogę, czy ćwiczenia rozluźniające i pozwól na chwilę zrelaksować się twojemu ciału. Zakupy też nie muszą być problemem. Jeżeli zabierzesz do sklepu wózek dziecięcy, unikniesz kłopotu ze znanym wszystkim mamom “brakiem wolnej ręki”. Możesz także zaplanować wspólną wycieczkę by odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem. Wózek dziecięcy możesz złożyć i zapakować sprawnie do samochodu.

Przecież zjedzenie obiadu na mieście to żaden problem, możesz czasem pozwolić sobie na odejście od kuchennego pieca.

Jeśli martwisz się co podać dziecku, zabierz dla niego łyżeczkę i jedzenie w słoiczku.

Pamiętaj, że idealna super mama nie istnieje, ale możesz zawsze próbować ułatwiać życie sobie i twoim najbliższym!